Предмет: Химия,
автор: Denis1600
яка маса сицілію міститься в 250 г піску (sio2)
Denis1600:
силіціуму*
Ответы
Автор ответа:
1
M(SiO2)=28+2*16= 60 г/моль
W(Si) = 28/60=0,47
m(Si)= 0,47*250=117,5 г
W(Si) = 28/60=0,47
m(Si)= 0,47*250=117,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: stasbokatov
Предмет: Информатика,
автор: veronikanikituk70
Предмет: Українська мова,
автор: dasha68699
Предмет: Информатика,
автор: lidaryabchenko1
Предмет: Биология,
автор: nekrom3