Предмет: География,
автор: kolodkaaleksandra
В Києві -13 годин. На якому меридіані буде 12 годин 45 хвилин за місцевим часом ? Допоможіть будь ласка.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
В Києві - 13 годин. 12 годин 45 хвилин за місцевим часом буде на меридіані 26°45' сх.д.
Відповідь:
- Київ знаходится на меридіані 30°30' сх.д.
- Земля обертається навколо своєї осі на 1° за 4 хв
- Спочатку знайдемо різницю довготи
13 год - 12 год 4 хв = 15 хв
- Тепер знайдемо різницю довготи
4 хв = 1°
15 хв = х°
х = 1 × 15 / 4 = 3,75° = 3°45'
- У Києві час більший, значить невідомий меридіан знаходиться західніше.
30°30' сх.д. - 3°45' = 26°45' сх.д. -- меридіан на якому буде 12 годин 45 хвилин за місцевим часом.
kolodkaaleksandra:
Велике дякую!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ianix
Предмет: Математика,
автор: neznauok892
Предмет: Математика,
автор: mirgorodjuliya
Предмет: Музыка,
автор: masaamasa35
Предмет: Математика,
автор: kartofyana