Предмет: Физика, автор: kakashigaming405

4. Обчисліть гравітаційну силу, яка виникає мiж тілами масою 90 кг і 72 кг, що знаходяться на відстані 200 см.
Пж очень Нада даю 100б​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 1,0812366*10⁻⁷Н

Объяснение:

Дано:

m1=90кг

m2=72кг

r=200см=2м

G = 6,67 × 10⁻¹¹ Н × м2 / кг2

-------------------

F-?

F=G*m1*m2/r²= 6,67*10⁻¹¹*90*72/2²=1,0812366*10⁻⁷Н


kakashigaming405: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: margo16102011k