Предмет: Физика,
автор: NataliSb
Гелікоптер почав знижуватися вертикально з прискоренням0,2м/с лопаті його гвинта мають довжину 5м і обертаються з частотою 300об/хв. скільки обертів зробить гвинт за час зниження гелікоптера на 40м,лінійну швидкість і доцентрове прискорення кінця лопаті.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 100об.; 31,4рад/с; 157м/с; 4929,8м/с²
Объяснение:
Дано:
а=0,2м/с²
R=5м
no=300об/мин
h=40м
-------------
n-?; V-?; а-?
h=at²/2
t=√(2h/a)=√(2*40/0,2)=20с
n=no*20/60=100об
ω=π*no/30=3,14*300/30=31,4рад/с
V=ωR=31,4*5=157м/с
а=V²/R=157²/5=4929,8м/с²
NataliSb:
Дякую!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bvita3909
Предмет: Алгебра,
автор: ssdrixx
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Французский язык,
автор: romad18
Предмет: Русский язык,
автор: MileyCyrus2230303