Предмет: Физика, автор: xiguy0009


ПОЖАЛУЙСТА

На прямолінійний провідник зі струмом завдовжки 80 см, що розміщений у магнітному полі з індукцією 20 мТл діє сила 40мн. Визначте струм, що протікає у провіднику розташований під кутом 30º до лiнiй магнітної індукції

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 5А

Объяснение:

Дано:

l=80см=0,8м

В=20мТл=0,02Тл

α=30°

F=40мН=0,04Н

------------------

I-?

F=I*B*l*sinα

I=F/(B*l*sinα)=0,04/(0,02*0,8*0,5)=5А

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним