ставлення гітлера до влади в німеччині
Ответы
Ответ:
Після приходу до влади Гітлер оголосив про відмову виконувати умови Версальського договору, був скасований статус демілітаризованої Рейнської зони, відновлена армія, військова авіація, створено танкові війська. Протягом кількох років було практично повністю ліквідовано безробіття, розгорнулись великі будівництва, в дусі реваншизму організовувались масові свята і культурні заходи. В 1934 році під час погрому, відомого як "Ніч довгих ножів", було вбито багатьох політичних супротивників Гітлера, зокрема екс-канцлера Курта фон Шлейхера і Грегора Штрассера, давнього конкурента. Дорвавшись до влади, Гітлер до самого кінця не випускав її з рук. Усього за кілька місяців він зумів встановити диктатуру, засновану на терорі. Вже у лютому 1933 року новий рейхсканцлер скасував свободу друку і свободу зібрань, в березні фактично позбавив влади парламент, у квітні скасував уряди федеральних земель, в травні розігнав вільні профспілки, в липні – заборонив усі партії, крім націонал-соціалістичної. Почалися бойкоти магазинів,які належали євреям, їм було заборонено працювати лікарями, адвокатами, журналістами, вчителями в школах та викладачами у вузах. Навесні 1933 року були створені перші концентраційні табори для політичних в'язнів.
Объяснение:
30 січня 1933 року президент Німеччини Пауль фон Гінденбург затвердив лідера Націонал-соціалістичної робітничої партії Адольфа Гітлера рейхсканцлером - главою уряду.
Після парламентських виборів у 1930 та 1932 роках у правлячих колах Німеччини стали всерйоз розглядати участь НСДАП в уряді. Спочатку була здійснена спроба усунути Гітлера від керівництва партією і зробити ставку на Грегора Штрассера. Однак Гітлеру вдалося швидко ізолювати свого сподвижника і позбавити його будь-якого впливу в партії. Зрештою в німецьких верхах було прийнято рішення надати Гітлеру головний адміністративно-політичний пост.