Предмет: Химия,
автор: karina190509
СРОЧНО, 50 БАЛЛОВ
пишите пожалуйста с дано и найти
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ω(LiOH) = 30%
Объяснение:
1) Знайдемо порядковий номер цього елемента. Для цього треба порахувати суму всіх електронів. 1s²2s¹ сума всіх електронів - це сума маленьких цифр (²). ²⁺¹=³
Отже, порядковий номер елементу = 3.
2) Тепер звернемося до таблиці Менделєєва (див. малюнок). Цей елемент - Li.
3) Тепер знайдемо формулу гідрату оксиду літія: LiOH
4) Останній крок - рахуємо масову частку
ω(LiOH) = m(LiOH)/m(розчину) = m(LiOH)/(m(H2O)+m(LiOH)) = 30/(170+30) = 30/100 = 0,3 = 30%
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: maxometmaks
Предмет: Право,
автор: polink83
Предмет: Українська мова,
автор: shmahailo
Предмет: Алгебра,
автор: lgbtcula666