Предмет: Химия, автор: elenabutsko431

Скільки літрів кисню потрібно для спалювання 10 л H2S, якщо продуктами реакції є сірчистий ангидрид (SO2) та вода?

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

V(H2S) = 10 л

Знайти:

V(O2) - ?

Рішення:

1) 2H2S + 3O2 → 2SO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(H2S) * 3 / 2 = 10 * 3 / 2 = 15 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 15 л.

Похожие вопросы