яким би мало бути ставлення до більшовицьких загонів,які перед тим орудували в місті? помогите срочно!!!
Ответы
Ответ:
Великий був і страшний 1918 рік по Різдві Христовому», – писав письменник Михайло Булгаков. Київські події, про які він пише, відбувалися наприкінці року. Проте початок 1918-го був не менш буремним: тоді за короткий проміжок часу в Києві тричі змінилася влада, точилися бої, місто зазнало артилерійських обстрілів і масових розстрілів. Про те, що відбувалося в Києві 100 років тому і як на це реагували мешканці міста, Радіо Свобода спілкувалося з істориком Ольгою Скороход.
Зовнішній плеєр
– У січні 1918-го почалося повстання на заводі «Арсенал». У цей же час із Півночі наступали більшовицькі війська. Одразу після придушення повстання почалися нові бої за місто, що супроводжувалися артилерійськими обстрілами. Як усі ці події сприймали кияни?
– Все, що відбулося в січні, а тим більше в лютому 1918 року, для киян прийшло під словом «вперше»: перші вуличні бої, перші артилерійські обстріли, фактично перша облога міста, перші жертви серед мирного населення і перше завоювання.
Із літа 1914 року, коли почалася Перша світова, кияни привчилися до того, що вони живуть у стані війни. У місті було багато шпиталів, багато поранених на вулицях, біженців. Але кияни бачили ось такий образ війни. І тут раптом настільки концентровані події: вуличні бої, перші обстріли – все й відразу. Маса чуток, інформаційний колапс. Під час робітничого страйку з великими перебоями працював водогін, електростанція, практично не працювали пекарні.
Объяснение:
Поставте будь ласка кращю відповідь