Предмет: Физика, автор: martapidgaecka721

Автомобіль проїхав 50 км за 2 години, а потім ще 200 км за 3 години. Визначте середню швидкість автомобіля на всьому шляху. Намалюйте малюнок до задачі.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

t1=2год

t2=3год

s1=50км

s2=200км

v(ср)=(s1+s2)/(t1+t2)=(50+200)/(2+3)=50км/год

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: O10201O