Предмет: Физика, автор: adeliapivinskaa

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Штучний супутник Землі в момент виходу на орбіту має швидкість 10км\с. Який шлях він пролетить за 2 хв?

Ответы

Автор ответа: cvb115
1

Ответ:

1 200 км

Объяснение:

2 хв=2*60=120 с

Шлях знаходиться по формулі:

S=v*t

S=10*120=1 200 (км)

Похожие вопросы