Предмет: Химия,
автор: tomat28
3) відносна атомна маса
Завдання 3
Напиши формули речовин, що складаються з:
а) двох атомів Гідрогену та одного атома Сульфуру.
б) трьох атомів Калію, одного атома Фосфору і чотирьох атомів Оксигену
i
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
а) H₂S М(H₂S) = 1 * 2 + 32 = 34 г/моль
б) K₃PO₄ М(K₃PO₄) = 39 * 3 + 31 + 16 * 4 = 173 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: nikitos10zpua
Предмет: Математика,
автор: vnadejde
Предмет: Геометрия,
автор: temirovs37
Предмет: География,
автор: Tikavka13
Предмет: Английский язык,
автор: 023daskar