Предмет: Физика,
автор: xbyfdff
На якій висоті над поверхнею Землі сила притягання стане в 16 разів менша?
xbyfdff:
Помогите
Прошу
Ответы
Автор ответа:
0
R=6400 км
F1/F2=2 h=?
F1=G*m*M/R2
F2=G*m*M/(R+h)2
2=(R+h)2/R2
h=R*(√2-1)=6400*(√2-1)=2651 км
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kamolden200795
Предмет: Русский язык,
автор: chaneflower
Предмет: Математика,
автор: askerzadealia7
Предмет: Математика,
автор: oyyyyyyyyyye
Предмет: Математика,
автор: ksenia9643