Предмет: Математика,
автор: ilonanazaryk0
Вартість 1 кг печива 25 грн. Скільки коштує 1 1/5 кг печіва?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
30 грн.
Покрокове пояснення:
1 кг. - 25 грн.
1,2 кг. - Х грн.
Складаємо пропорцію:
25 / 1 = Х / 1,2
Х = 25 / 1 × 1,2 = 30 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: svetamorgonuk33
Предмет: Геометрия,
автор: litvinovd976
Предмет: Математика,
автор: karolino4ka4433i
Предмет: Математика,
автор: nikitarautkin777