Предмет: Математика, автор: ilonanazaryk0

Вартість 1 кг печива 25 грн. Скільки коштує 1 1/5 кг печіва?

Ответы

Автор ответа: volna7
2

Відповідь:

30 грн.

Покрокове пояснення:

1 кг. - 25 грн.

1,2 кг. - Х грн.

Складаємо пропорцію:

25 / 1 = Х / 1,2

Х = 25 / 1 × 1,2 = 30 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: svetamorgonuk33
Предмет: Геометрия, автор: litvinovd976
Предмет: Математика, автор: karolino4ka4433i