Предмет: Физика,
автор: albinkaborovskaya
7. Визначити кількість теплоти Q, яке буде виділено амперметром магнітоелектричної СИСТЕМИ 3 опором Ra=1000Ом за 5 годин роботи в мережі постійного струму I=10 мА.
СРОЧНО!!!Пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Ra=1000 Ом
t = 5 годин = 18000 c
I = 10 мА = 0.01 A
Q = ?
Q = I^2 * Ra * t = 0.01^2 * 1000 * 18000 = 1.8 кило Джоуля
albinkaborovskaya:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: alimkulovalola19
Предмет: Українська література,
автор: maksamborskyi
Предмет: Информатика,
автор: labi16382838
Предмет: География,
автор: Умник101010
Предмет: Химия,
автор: Аноним