Предмет: Химия, автор: Аноним

який обєм водню утворився при взаємодії магнію із розчином h2so4 масою 196 г в w=10%​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(p.H2SO4) = 196 r

ω(H2SO4) = 10% = 0,1

Знайти: V(H2)-?

Знаходимо масу H2SO4 в її розчині:

m(H2SO4) = m(p.H2SO4) * ω(H2SO4) = 196 * 0,1 = 19,6 г

Знаходимо молярну масу H2SO4 і її кількість (n)  

M(H2SO4) = 98 г/моль

n(H2SO4) = m(H2SO4)/M(H2SO4) = 19,6/98 = 0,2 моль

Складаємо РХР :

Mg + H2SO4 → H2 + MgSO4

З РХР бачимо, що n(H2) = n(H2SO4) = 0,2 моль

Знайдемо об'єм водню:

V(H2) = n(H2) * Vm = 0,2 * 22,4 = 4,48 л

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: galuzinskijdzeki