Предмет: Физика,
автор: yanaxww
Будь ласка срочно!!!!! Задача з фізики
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
S=100 см²
m=36*10^-3 г
р=7,2 г/см³
d-? m=pV V=Sd m=pSd d=m/pS d=36*10^-3/7.2*100=0.05 cм
d=0.5 мм
yanaxww:
Дуже дякую добра людина
Автор ответа:
1
Відповідь:
S=100 см²
m=36*10^-3 г
р=7,2 г/см³
d-? m=pV V=Sd m=pSd d=m/pS d=36*10^-3/7.2*100=0.05 cм
d=0.5 мм
Пояснення:
все
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: bobrovskiroma13
Предмет: География,
автор: varyazanko
Предмет: Литература,
автор: mehrodz036
Предмет: Алгебра,
автор: grigala03p30jjw
Предмет: Геометрия,
автор: tolya2546