Предмет: Математика, автор: elma4406

ПОМОГИТЕ, ПРОШУ ОЧЕНЬ СРОЧНООООО
Вартість 1 кг печива 25 грн. Скільки коштує 1 1/5 кг печива?
А) 45 грн
Б) 40 грн
В) 30 грн
Г) 35 грн

Ответы

Автор ответа: nasilnikola
1

Ответ:

55

Пошаговое объяснение:

11/5 перетворюємо в десятковий дріб 2,2 1 кг = 25 грн

2 кг =50 грн 1 : 5 =0,2 25 : 5 =5 50+5=55


elma4406: Но там нету ответа 55, ахах.. только 30, 35, 40, 45
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: pffpfpfpfppfpf