Предмет: Математика,
автор: elma4406
ПОМОГИТЕ, ПРОШУ ОЧЕНЬ СРОЧНООООО
Вартість 1 кг печива 25 грн. Скільки коштує 1 1/5 кг печива?
А) 45 грн
Б) 40 грн
В) 30 грн
Г) 35 грн
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
55
Пошаговое объяснение:
11/5 перетворюємо в десятковий дріб 2,2 1 кг = 25 грн
2 кг =50 грн 1 : 5 =0,2 25 : 5 =5 50+5=55
elma4406:
Но там нету ответа 55, ахах.. только 30, 35, 40, 45
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: zaya4
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: msteshenko
Предмет: Алгебра,
автор: sudarevsasa0
Предмет: Геометрия,
автор: pffpfpfpfppfpf