Предмет: Химия,
автор: epsonlaura
1.Знайдіть формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону в ньому складає 81,82%. Відносна густина парів цієї речовини за вуглекислим газом становить 1
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
ω(С) = 81,82% = 0,8182
D(СО2) = 1
Найти: СхНу - ?
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
М(СхНу) = D(CO2) * М(СО2)* = 1 * 44 = 44г/моль
Обчислимо масову частку Гідрогену
ω(Н) = 100% - ω(С) = 100% - 81,82% = 18,18% = 0,1818
Знайдемо кількість речовин С і Н
n(C) = М(СхНу) * ω(С) / 12 = 44 * 0,8182/12 = 3 моль
n(H) = М(СхНу) * ω(Н) / 1 = 44 * 0,1818 = 8 моль
С : Н = 3 : 8
Отже формула С3Н8 - пропан
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: butenkopolina988
Предмет: Литература,
автор: dadmam333
Предмет: Информатика,
автор: berezanskijb
Предмет: Русский язык,
автор: epremjan
Предмет: Английский язык,
автор: olia7983