Предмет: Физика,
автор: 28pavlo09
Потяг рухається рівномірно зі швидкістю 72 км/год. Який щлях подолає потяг за 3 години? СРОЧНО!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 216км
Объяснение:
Дано:
V=72км/ч
t=3ч
------------
S-?
S=Vt=72*3=216км
zinovicgrigorij:
Извините, алгебру не решаю
Автор ответа:
1
72 км/год * 3 год = 216 км
Відповідь: потяг подолає 216 км
Відповідь: потяг подолає 216 км
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mariaaa268
Предмет: Биология,
автор: saidumarov9991
Предмет: Математика,
автор: Shashli4ook
Предмет: Геометрия,
автор: veronika132007sam