Предмет: Физика,
автор: sunnysony
У якому випадку виділиться більша кількість теплоти: під час охолодження 5 кг води від 100 до 0° C чи під час конденсації 5 кг пари без зміни температури?
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь:
Дано:
Розв'язання:
m = 5 кг
t2 = 0 ºC
t1 = 100 ºC
При конденсації пари виділяється кількість теплоти Q1 = Lm,
де L = 2 300 000 Дж/кг — питома теплота пароутворення води.
При охолодженні води виділяється кількість теплоти Q2 = cm(t1 – t2),
де c = 4200 Дж/(кг · ºC) — питома теплоємність води.
[Q1] = Дж · кг = Дж;
кг
[Q2] = Дж · кг · м3 · ºC = Дж;
кг · ºC · м3
Q1 < > Q2
Q1 = 2 300 000 · 5 = 11 500 000 (Дж) = 11,5 МДж;
Q2 = 4200 · 5 · (100 – 0) = 2 100 000 (Дж) = 2,1 МДж.
Q1 > Q2.
Відповідь: більше виділяється теплоти при конденсації пари
Пояснення:da
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lagdantania
Предмет: Українська мова,
автор: kowqdf
Предмет: Физика,
автор: xddsd
Предмет: Физика,
автор: marjanisa6938
Предмет: Математика,
автор: Аноним