Предмет: Математика,
автор: Arrnamomom
магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів якщо 1 кг лимонів коштуе 24 грн? Пжжжж помогите(.....
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
18грн один кг апельсинів
Пошаговое объяснение:
1)24×12=288грн
2) 612-288=324грн
3)324÷18=18грн
Автор ответа:
0
12•24=288
612-288=324
324:18=18
Відповідь: один кг апельсинів коштує 18грн
612-288=324
324:18=18
Відповідь: один кг апельсинів коштує 18грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: superdiana8245
Предмет: Русский язык,
автор: mehronbekberdimatov1
Предмет: Математика,
автор: lipochka82
Предмет: Математика,
автор: daniilpopov2021