Предмет: Химия,
автор: improvizacialublu7
Масова частка лужного елемента у відповідному гідроксиді становить 29,2 %. Визначте лужний елемент, що входить до складу речовини
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Литий
Решение на фото
..
Приложения:

improvizacialublu7:
Спасибо!
Автор ответа:
1
Объяснение:
Мr(EОН)=x+17
w(E)=Ar(E)/Mr(EOH)
0.292=x/(x+17)
0.292(x+17)=x
0,708x=4,964
x=7 Li це Літій
w(Li)=Ar(Li)/Mr(LiOH)=7/(7+16+1)=0.292 або 29.2%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mular135244
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: marinatetercuk
Предмет: Физика,
автор: Vartuhi
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним