Предмет: Физика,
автор: youretfred
Невеликий важкий предмет скинули над озером на висоті 100 см, скинули. 1) через який інтервал часу предмет упаде в озеро? 2) Якою буде швидкість руху предмета в момент торкання води?
Помогите срочно
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: Див. додаток
Пояснення:
Приложения:

youretfred:
получил 10 спс
Автор ответа:
0
Ответ:
t=0,452 c
u=4,43 м/с
Объяснение:
t=√2/9,8=0,452с
u=9,8*0,452=4,43 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: zziznennaa4
Предмет: Українська мова,
автор: munik09
Предмет: Химия,
автор: sredakristina2
Предмет: Другие предметы,
автор: roma777litvinov
Предмет: Биология,
автор: nadezhkinofficial