Предмет: Химия,
автор: DsChapalah
визначте формулу алкена, якщо його густина за вуглекислим газом дорівнює 0,64. Дайте йому назву
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
D(CO2) = 0.64
Найти: СnH2n - ?
М(СO2) = 44г/моль
Знайдемо молекулярну масу алкену
М(СnH2n) = D(CO2) * М(СO2) = 0,64 * 44 = 28 г/моль
загальна формула алкену СxH2x
12n + 2n = 28
14n = 28
n = 28 : 14
n = 2
Отже формула С2Н4 - етен
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: vktrheh
Предмет: Українська література,
автор: sula7640
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: fatima555455
Предмет: История,
автор: Onlysaly
Предмет: Математика,
автор: innashepeleva9