Предмет: Химия,
автор: natasha73629
Обчисліть об’єм хлороводню (н. у.), який можна одержати внаслідок дії концентрованої сульфатної кислоти на барій хлорид масою 2,08 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
72,8 литра
Объяснение:
H2SO4 + 2NaCl = 2HCl + Na2SO4υ(NaCl) = m(NaCl)/M(NaCl) = 292,5/58,5 = 5 (моль)υ(NaCl) = n(HCl теоретич.) = 5 мольη(реакции) = υ(практич.)/υ(теоретич.)υ(практич.) = η(реакции) * υ(теоретич.)υ(практич.) = 0,65 * 5 = 3,25 (моль)V(HCl) = υ(HCl) * Vμ = 3,25 * 22,4 = 72,8 (л)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: borece4
Предмет: Геометрия,
автор: dinarabacevich
Предмет: Информатика,
автор: Belizarg45
Предмет: Другие предметы,
автор: m18koda
Предмет: История,
автор: e922em