Предмет: Физика,
автор: goncharovskainna
За допомогою нерухомого блока зрівноважені два вантажі масою по 0,25 кг. З яким прискоренням рухамитуться вантажі, якщо на один з них покласти додатковий вантаж масою 0,03 кг? Тертя в блоці не враховувати. Яка швидкість вантажів через 5 с пiсля початку руху? Який шлях пройде кожен вантаж за 4 с?
Даю 100баллов
Ответы
Автор ответа:
1
80%=0,8
1,6кН=1600Н
g=10
0,8 (умножить) 1600 (разделить)10=128 кг
1,6кН=1600Н
g=10
0,8 (умножить) 1600 (разделить)10=128 кг
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: limonivnakata
Предмет: Обществознание,
автор: kotbobandrovscik
Предмет: Биология,
автор: fiksik61
Предмет: Математика,
автор: polly200825
Предмет: Английский язык,
автор: olegskreem67