Предмет: Физика,
автор: annaglabcuk2008
Залізна заготовка, охолоджуючись від температури 800 градусів до 0 градусів, розтопила під масою 3 кг, взятий при 0 градусів. Яка маса заготовки, якщо вся енергія, виділена нею, пішла на плавлення льоду?
пж срочно
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Дано: m льда=3 кг; λ=330 кДж/кг; с железа=460 Дж/кг*гр.С; t1=800 гр.С;
m железа - ?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Q1=c*m ж*(t1-t плавл.)
Q2=λ*m льда; Q1=Q2
c*m жел*(t1-t пл)=λ*m льда
m жел=λ*m льда/с*(800-0)
m жел=330 000*3/(460*800)=2,7 кг - это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Maknae95
Предмет: Русский язык,
автор: arsultanermek
Предмет: Другие предметы,
автор: ub1824
Предмет: Математика,
автор: ArishkaTeltevskaya
Предмет: Биология,
автор: albinafarbitnik