Предмет: Физика, автор: nikacka908

Помогите с задачей
Письмово розв'язати задачу

Приложения:

Ответы

Автор ответа: viktoriavika1092
1

Відповідь:

Пояснення:

vсер = l1+l2/t1+t2

vсер = 50 + 150 / 0.5 + 2 = 200/ 2.5 = 80 км/год

середня швидкість це весь шлях поділений на весь час


nikacka908: Спасибі пупсику
Похожие вопросы