Предмет: Физика,
автор: vvvservis65
Рухаючись зі швидкістю 72 км/год автомобіль загальмував за 5 с Визначити прискорення рівносповільненого руху
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Перетворимо спочатку км/год на м/с
v=72*1000/3600=20 м/с
Формула рівноприскореного руху
v=v0+at
To a=(v-v0)/t= -20/5= -4 м/с2 (20 м/с - початкова швидкість)
Шлях
s=(v+v0)/2*t=20/2*5=50 м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: shelestdariy
Предмет: Русский язык,
автор: tamik9300
Предмет: Информатика,
автор: daryapetrova222
Предмет: Русский язык,
автор: golovinadasa0
Предмет: Математика,
автор: ElizSever