Предмет: Физика,
автор: alashtarabud
У воду масою 600 г, взяту при температурі 5°С, поклали шматок сталі, нагрітий до 475 °С. Визначте масу сталі, якщо температура суміші стала дорівнювати 55 °С.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано
с1 = 560 Дж/кг * С
с2 = 4200 Дж/кг*С
m2 = 600г = 0,6 кг
t1 = 475 °С
t2 = 5°С
t = 55 °С
Найти: m1 -?
Шматок сталі віддає тепло Q1
Q1 = c1 *m1(t - t1)
вода поглинає тепло Q2
Q2 = c2* m2(t - t2)
втрат тепла за умовою немає
Q1 + Q2 = 0
c1 * m1(t - t1)+ c2* m2(t - t2)=0
-c1 * m1(t - t1) = c2 * m2(t - t2)
m1 = - c2 * m2 (t - t2)/c1 * (t - t1) = -4200 * 0,6 * (55 - 5)/(560 * (55 - 475)) = = 126000/235200 = 0,535 кг = 535 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ivanscripka2008
Предмет: География,
автор: MilitaryPolice
Предмет: Химия,
автор: vanacaban871
Предмет: География,
автор: rosasvitlie
Предмет: Окружающий мир,
автор: kondrasevvaceslav