Предмет: Физика, автор: sinenkoaleksandra7

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

До вертикальної стінки пригорнули дерев’яний брусок масою 1,5 кг. Коефіцієнт тертя бруска о стінку становить 0,3. З якою найменшою силою необхідно притиснутим брусок, щоб він не ковзав униз?​

Ответы

Автор ответа: dimakorzun
1

Відповідь:50 H

Пояснення:F(тяж.)=F(тер.)

F(тяж.)=mg=1,5*10=15 H

F(тер.)=F(тяж.)=15 H

N=F(тер.)/μ=15/0,3=50 H


sinenkoaleksandra7: ДЯКУЮ ПРОСТО ВИ НАЙКРАЩА ЛЮДИНП
Похожие вопросы