Предмет: Физика,
автор: viktoriyamalaa6
За який час рівномірного прямолінійного руху при швидкості 36 км/год автомобіль под олає шлях 100 м? Срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
v=36км/год=10м/с
s=100м
t=s/v=100/10=10c
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ksxkostenko
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: turavecirina
Предмет: Геометрия,
автор: ariana2398
Предмет: Информатика,
автор: 10203040506070111