Предмет: Физика,
автор: dimabiliak2
визначте яку кількість теплоти віддає склянка окропу (250см^3) охолоджуючись до температури 20^0C^.СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ!!!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 250 см3
t₁ = 100⁰C
t₂ = 20⁰C
с = 4200 Дж/(кг·°С)
Q - ?
Маса води:
m = ρ·V = 1·250 = 250 г= 0,25 кг
Знайдемо кількість теплоти
Q = c· m· (t₁ - t₂)
Q = 4200 · 0,25 · (100 - 20) = 84000 Дж = 84 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: valik7981
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aibtemirlan
Предмет: Математика,
автор: ryabchunmaksim
Предмет: Геометрия,
автор: aleska78
Предмет: Геометрия,
автор: baha09092003