Предмет: Физика,
автор: nastasya2911
Знайти кінетичну енергію поступального руху молекули водяної пари при температурі 300 градусів цельсія
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1,19 * 10^-20 Дж
Объяснение:
T = t + 273 = 300 + 273 = 573К
Eк = 3/2 * k * T = 3/2 * 1,38*10^-23 * 573 = 1186,11 * 10^-23 Дж ≈
≈ 1,19 * 10^-20 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kopih26yljana
Предмет: Математика,
автор: nikitiukolha
Предмет: Математика,
автор: makogondaniil2010
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: dzhasur122