Предмет: Химия, автор: ttoxgetther

Знайти невідомий хiмiчний елемент, якщо він утворює сполуку E2SiO3 з відносною молекулярною масою 154

Ответы

Автор ответа: Cassini
2

Ответ:

Калий

Объяснение:

M(SiO3)=76 г/моль

пусть E - x, тогда

2x+SiO3=154

2x+76=154

2x=78

x=39

Ar(K)=39

неизвестный элемент - калий


ttoxgetther: Дякую!
kimkarina953: Не могли бы мне помочь с химией пожалуйста умоляюю
Похожие вопросы