Предмет: Українська література, автор: user13282

завдання "так ні" допоможіть будь ласка

суть завдання: є питання і ви відповідаєте, так або ні

1.Автор порівняв Захара Беркута з соколом.

2. Тугар Вовк "був мужчина, як дуб".

3. Захар керував жителями Тухлі за наказом князя Данила.

4. Боярин вважав, що саме Захар бунтує є проти нього громаду.

5. Бурунда й Тугар Вовк вирішили поміняти свої життя на полоненого Максима.

Ответы

Автор ответа: Olyun4ik
1

Відповідь:

1. Автор порівняв Захара Беркута з соколом. - Ні, з дубом. "Мов стародавній дуб-велетень стояв Захар Беркут серед молодого покоління..."

2. Тугар Вовк "був мужчина, як дуб". Так

3. Захар керував жителями Тухлі за наказом князя Данила.  Ні.

4. Боярин вважав, що саме Захар бунтує є проти нього громаду. Так. "Але Тугар Вовк ставав чимраз більше понурий, чоло його морщилося і очі з виразом давно здержуваного гніву звернулися на Максима. — То се твій батько бунтує тухольців против мене і против князя?"

5. Бурунда й Тугар Вовк вирішили поміняти свої життя на полоненого Максима. Так. "— Кажи їм, що, коли хотять мати сього раба живого між собою, нехай дарують нам життя і пустять свобідно! Коли ж ні, то ми зуміємо загинути, але й йому, тут-таки перед їх очима, смерть буде".

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: lastivkasasa32
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
1. Прийменник – це А самостійна частина мови Б незмінна самостійна частина мови В службова частина мови Г не є частиною мови 2. Прийменник ужито в рядку А футбол або хокей Б стрибнув через рів В невеликий, але зручний Г не добрий, а злий 3.Прийменник виділено в рядку А Навколо білий холод і зима. Б Навкруги панує мертва, прикра тиша В Забіліли сніги навколо Києва. Г Неподалік радісно й велично літали журавлі над молодими травами 4.Завжди з прийменником вживається .... А кличний відмінок В давальний відмінок Б орудний відмінок Г місцевий відмінок 5.Похідними прийменниками є всі слова в рядку: А під, вздовж, із-за Б щодо, з-поміж, понад В біля, край, від Г по, про, у 6. Прийменником є виділене слово в реченні А   Я люблю свій рідний край. Б   Пісне, серця мого не край! В   Посадила край дороги тополю. Г  Як пахнуть квітами простори. 7.Прийменниками є всі слова в рядку А але, зате, поміж Б на, перед, про В якби, не, із-за Г хоч, мов, ніби 8. Усі прийменники пишуться окремо в рядку А   по/ряд, за/для, о/крім, відповідно/до, з/поміж Б   із/за, під/час, по/серед, по/при, з/середини В   на/вкруг, по/переду, по/руч, по/заду, не/залежно/від Г   з/метою, у/результаті, у/зв’язку/з, згідно/з 9.Із формою іменника в родовому відмінку вжито прийменник у рядку А без турбот Б з душею В поза нормою Г зайшов у ліфт 10.Окремо пишемо всі прийменники в рядку А у/справі, з/метою, згідно/з Б на/відміну/від, з/поміж, із/над В за/для, по/під, відповідно/до Г по/за, по/близу, незалежно/від 11. Прийменник в слід уживати в рядку А побачив (у, в) театрі Б плавала (у, в) океані В підтримати (в, у) хвилюючий момент Г залишитися (у, в) своєму класі. 12. Неправильно вжито прийменник з іменником у рядку А зошит з географії Б говорила з дочкою В відповідно з статутом Г згідно з наказом ​
Предмет: Физика, автор: hapihack23
Предмет: Геометрия, автор: AccaTea