Предмет: Химия, автор: evgenijzagoruj72

Срооочно:Обчисліть скільки мідного купоросу (г) необхідно додати до розчину купрум(ІІ) сульфату масою 200 г з масовою часткою солі 15 %, щоб отримати розчин з масовою часткою солі 40 %.

Ответы

Автор ответа: rodiksveta
0

Ответ:

800 гр

Объяснение:

Медный купорос - пентагидрат сульфата меди (II) (M(CuSO4) = 160 г/моль) - имеет формулу CuSO4*5H2O (М= 250 г/моль) и содержит 1601100%:250 = 64% сульфата меди. Для приготовления 16%-ного раствора необходимо смешать 64 - 16 = 48 массовых частей 4%-ного раствора и 16 - 4 = 12 массовых частей медного купороса. Тогда на 200 граммов медного купороса требуется 200°48/12 = 800 граммов 4%-ного раствора сульфата меди (II).


rodiksveta: сори. не записуй цю відповідь підстав свої числа і все. я переплутав
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: diran38
Предмет: Алгебра, автор: katerynaliashenko210
Предмет: Математика, автор: Аноним