Предмет: Физика, автор: valeriyabobrovska

10. Автомобіль і мотоцикл, що стояли перед світлофором, одночасно поïхали дорогою. Автомобіль рухався з постійним прискоренням 3 мотоцикл також рухався рiвноприскорено. Через 6 с після початку руху мотоцикл був попереду автомобіля на від- стані 54 м від нього. Чому дорівнює прискорення мотоцикла?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 6м/с²

Объяснение:

Дано:

а1=3м/с²

t=6c

ΔS=54м

-----------

а2-?

S1=a1*t²/2=3*6²/2=54м

S2=S1+ΔS=54+54=108м

S2=а2*t²/2

a2=2S/t²=2*108/6²=6м/с²

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ponluti12345