Предмет: Физика,
автор: flufisad
Туристичний теплохід пливе за течією річки.його швидкість у стоячий воді 20км /год ,а швидкість течії 1,25м/с .Знайти швидкість теплохода відносно берега
Ответы
Автор ответа:
0
v1=20 км/ч
v2=1,25 м/с => 4,5 км/ч
vотн.=v1+v2=20 км/ч + 4,5 км/ч=24,5 км/ч
Ответ: 24,5 км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dvenhim
Предмет: Українська література,
автор: demoneliss34
Предмет: История,
автор: xxxkillkill04
Предмет: Информатика,
автор: CAXAP2201
Предмет: Українська мова,
автор: Kurkuyadnik333pro