Предмет: Физика, автор: starinkoanna97

Куля летіла зі швидкістю 100м/с та при ударі нагрілася на 8 градусів.Яка питома теплоємність кулі, якщо 80% її механічної енергії витратилось на нагрівання(50 балов ) ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 500Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

V=100м/с

Δt=8°C

Q=80%Ек=0,8Ек

----------------

c-?

Ек=mV²/2

Q=c*m*Δt

0,8*m*V²/2=c*m*Δt

0,8*V²=2c*Δt

c=0,8V²/(2*Δt)=0,8*100²/(2*8)=500Дж/кг°С


proroll1403: брат просто спасаешь 3 раз за день)
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: karridarya