Предмет: Физика, автор: Аноним

Людина масою 70 кг, яка біжить зі швидкістю 5 м/с, наздоганяє візок масою 50 кг, який рухається зі швидкістю 1 м/с, і заскакує в нього. З якою швидкістю вони разом продовжать рух?​

Ответы

Автор ответа: ItsReal
0

Ответ:

Дано:

m = 70 кг

V1 = 5 м/с

M = 50 кг

V2 = 1 м/с

U - ?

Решение:

mV1 + MV2 = (m+M)U,

U = mV1+MV2/m+M

U = 705+501/70+50 = 3,33 (м/с)

Ответ: 3,33 (м/с)


ItsReal: Все, исправлено
ItsReal: Извини за ошибку
ItsReal: 400/120 = 3,33
ItsReal: :)
Автор ответа: KingArtur1000
0

Ответ:

3,33 м/с

Объяснение:

m1 = 70кг,    v0-1 = 5м/с,   m2 = 50кг,   v0-2 = 1м/с.
v-общ - ?

В нашем случае по закону сохранения импульса:
m1*v0-1 + m2*v0-2 = (m1+m2)*v-общ
70 * 5 + 50*1 = (70 + 50) * v-общ
350 + 50 = 120 * v-общ
400 = 120 * v-общ
v-общ = 400 / 120 ≈ 3,33 м/с

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: allaananeva72