Предмет: Физика, автор: dlyska15

Яка сила діє на електрон, що летить у магнітному полі індукцією 60мтл зі швидкістю
1000км/с під кутом 45" до ліній магнітного полю.

Ответы

Автор ответа: petruskaukropavic
1

Ответ:

Дано

B=1 Тл

v=1*10^6 м/с

F-?

Решение

F=q*B*v*sin d

F=1,6*10^-19*1*1*10^6=1,6*10^-13 Н

Ответ :F=1,6*10^-13 H

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: olgatjutjunnik
Предмет: Окружающий мир, автор: kozhokar2007