Предмет: Оʻzbek tili, автор: pdanilcenko95

Как заболеть скарлатиной дома ?
ЗА ОТВЕТ 101 БАЛЛ

Ответы

Автор ответа: saparovavladislava20
2

Ответ:

Ответ: скарлатина передается воздушно - капельным путем, при чихании, кашле, разговоре на близкой дистанции, поцелуях. Заразиться можно и в период простудных заболеваний, когда концентрация инфекции в воздухе помещения, в котором человек пребывает, достигает критического уровня.

Объяснение:

Поч именно узбекский язык?


pdanilcenko95: Я узбек
saparovavladislava20: поооооон, а я из Узбекистана;)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: margaritakish49
736 Випишіть iз тексту дієслова, визначте час і спосіб їх. Проведіть стилістичний експеримент: замініть минулий час теперішнім. Поясніть, чи змінився змiст тексту. vshkoit ЛЕГЕНДА ПРО РОЗУМ Розум був птахом і вільно лiтав по землі. Зовнi був схожий на дикого голуба, але хто бачив його, той ніколи не назвав би його так просто. Був-бо він інакший. Отож лiтав дивний птах улітку й узимку, весною і восени. Нiде не жив довго, але за- вжди весело співав. Інколи його кликали до себе, і він навідував людей. Йому доводилося нудьгувати на довгих диспутах і при балачках тих людей, котрі розумними визнавали тiльки себе. Йому доводилося розмовляти зі схимниками й гетьманами, якi питалися в нього порад, але ніколи ïх не слухали. Бо нікому не було діла до Розуму взагалі - кожен хотiв узяти його собі в прислужники. Тому й лiтав Розум вільним птахом, нікому не потрiбний, але кликаний усiма. Про те, що ним легковажать, не дбав, бо мiг скiльки завгодно пити сонця і скільки завгодно літати у вільному просторі. Єдине, що турбувало птаха: ось уже кілька років, сотень чи й тисячу, він так і не знайшов собі за- тишної оселі й притулку. Адже, крiм сонячноï погоди, бувае вітряно, печуть морози й гуляе сльота. Проте він завжди дивив- ся на світ із любов'ю i завжди був безтурботний. Бо він любив волю, любив, коли в дiях людських панує глузд. Бо доступний тільки тому, хто вміє знаходити в роботі себе (За В. Шевчуком).​
Предмет: Русский язык, автор: Vika45670
Спишите текст, вставьте пропущенные орфограммы и знаки препинания.

Брос...те (не)отложные дела выйд...те поз...ним вечером на песча(н, нн)ый берег реч...нки. Если вы буд...те долго пр..слушиват..ся, то услыш...те в камыш...вых зар...слях (не)понятные ш...рохи (не)умолч...ные звуки.
Однажды ночью сидел я за письме(н,нн) ым ст...лом. Ноч... была тихая бе...ветре(н, нн) ая только (с)реки д...н...сились какие(то) д...лекие звуки. Вдруг из(под) пола ра...дались чьи(то) (не)громкие г...л...са. Они пох...дили на ш...пот пт...нцов к...торые пр...будились в гн...зде. Мною овладел... желание понять, кто разг...варива...т под полом. Потом я дог...дался что слышал в...зню ежей.
Ежи п...лезные зв...рюшки. Они (ни)кому (не)причиняют вр...да, (ни)кого (не) боят...ся ун...чтожают вредных нас...комых бор...т...ся с мышами. (На)зиму еж... з...сыпают. Их м...ленькие берлоги пр...крывают снежные сугробы и они пр...спокойно спят (в)них всю зиму.

Грамматические задания:
1. Укажите наклонение всех глаголов в тексте.
2. Произведите морфологический анализ слов: доносились, услышите.
3. Сделайте синтаксический разбор предложения, выделенного жирным шрифтом.
4. Озаглавьте текст.
5. Запишите его тему и идею (главную мысль).​