Предмет: Химия, автор: sofiatut04

обчисліть і скажіть масу солі, яку потрібно взяти для приготування розчину 150 г з масовою часткою цинк хлориду 20%​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m р-ну(ZnCl2) = 150 г

ω(ZnCl2) = 20%​

Знайти:

m(ZnCl2) - ?

Рішення:

1) m(ZnCl2) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 150 / 100% = 30 г.

Відповідь: Маса ZnCl2 становить 30 г (варіант - Б).

Похожие вопросы