Предмет: Физика,
автор: balalkelp
З міст А і В, відстань між якими дорівнює 54 км одночасно виїхал
назустріч один одному дві автомашини зі швидкостями 4 м / с і 6 м / с.
Через якийсь час і на якій відстані від міста, що знаходиться на півдорозі між
А і В зустрінуться автомашини?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
дано
s=54км=54000м
v1=4м/с
v2=6м/с
час через який зустрінуться автомобілі
t=54000/10=5400c
перший автомобіль проїхав
s=4*5400=21600м
другий
s=6*5400=32400м
місто С знаходеться 54000/2=27000
автомобілі зустрілися від міста С
21,6 км
відповідь:21,6
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: chu4agalina
Предмет: Английский язык,
автор: imgeyd
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним