Предмет: Физика, автор: theallpacaaa

Учень на трудовому навчанні
робить латунні заготовки. Вони нагріваються від 27 до 237 °С.
Віддомо що маса заготовок 35 кг. Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання
заготовок?

Ответы

Автор ответа: magomedsaidm712
1

РЕШЕНИЕ: Q=cm(t2-t1)=400 Дж/(кг×°С) × 35 кг × (237°С-27°С)=2940000 Дж или 2,94 МДж

Ответ: Q=2,94 МДж≈3 МДж

Похожие вопросы