Предмет: Химия,
автор: ahoptynska
Обчисліть массу етану c2h6 об'ємом 5,376 л( н.у)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: m(C2H6) = 7,2 г
Vm = 22,4 л
V = 5,376 л
n = V : Vm
n(C2H6) = 5,376 : 22,4 = 0,24 моль
M(C2H6) = 30 г/моль
m = M × n
m(C2H6) = 0,24 × 30 = 7,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dimageorg1290
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: StepanenkoM21
Предмет: Алгебра,
автор: nikita117a
Предмет: Английский язык,
автор: rust2004dj126