Предмет: Математика,
автор: Lilalawrik14
Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кіло- грам. Скільки кілограмів печива за ціною 96 грн за кілограм можна купити за ці самі гроші?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
буде шість
Покрокове пояснення:
72*8=576
576:96=шість
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vihodecmargo
Предмет: Английский язык,
автор: stolaerika
Предмет: Алгебра,
автор: taran4ik201098
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: jonefor