Предмет: Физика,
автор: violetatalalaj24
Розв'язати задачі 1. Тіло вільно падає з висоти 200 м. Знайдіть час падіння тіла. Знайдіть швидкість в момент падіння на землю, та через 2 свід початку падіння.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
t = √ 2 h/ g = √ 2*200/10 =√400/10 =√40 =2√10 сек
через 2 секунды v = gt = 10*2 = 20 м/сек.
в момент падения v = √2gh = √2*10*200 = √20*200=√4000 = 20 м/сек.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: kapibratop
Предмет: Математика,
автор: oksanakaluznaa23
Предмет: Українська мова,
автор: fbtrgbsfdf
Предмет: Математика,
автор: komunizm00
Предмет: Английский язык,
автор: jsjhevwvwvvwvsvsvsv